Indicateurs | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
Chiffre d'affaires | 10,50 k € | 19,50 k € | 24,00 k € | 36,85 k € | 24,57 k € | 56,93 k € | 63,00 k € | 60,00 k € | 45,23 k € |
Marge brute | 10,50 k € | 19,50 k € | 24,00 k € | 36,85 k € | 24,57 k € | 56,93 k € | 63,00 k € | 60,00 k € | 45,20 k € |
Résultat d'exploitation | -140,23 k € | -118,99 k € | -100,20 k € | -113,91 k € | -93,89 k € | -47,03 k € | -31,13 k € | -24,34 k € | -70,76 k € |
EBITDA - EBE | -90,59 k € | -88,07 k € | -82,45 k € | -94,02 k € | -76,15 k € | -45,32 k € | -28,83 k € | -16,88 k € | -50,10 k € |
Résultat net | -86,41 k € | 37,51 k € | -67,39 k € | -78,98 k € | -62,00 k € | -23,26 k € | 107,52 k € | -58,29 k € | 38,69 k € |
Indicateurs | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
Chiffre d'affaires | 85.71 % | 23.08 % | 53.54 % | -33.32 % | 131.68 % | 10.66 % | -4.76 % | -24.61 % |
Marge brute | 85.71 % | 23.08 % | 53.54 % | -33.32 % | 131.68 % | 10.66 % | -4.76 % | -24.67 % |
Marge d'EBITDA | -15.14 % | -15.79 % | 13.68 % | -17.57 % | -49.91 % | -33.81 % | -21.8 % | 190.71 % |
Marge opérationnelle | 0 % | 0 % | 0 % | 0 % | 0 % | 0 % | 0 % | 0 % |
En activité
Fermé
13/11/2025
2024 - Comptes complets20/01/2025
2023 - Comptes complets07/01/2025
CA_500322037_2903_2007B00668_2023_C22/09/2023
CA_500322037_2903_2007B00668_2022_467106/10/2022
CA_500322037_2903_2007B00668_2021_557106/09/2021
CA_500322037_2903_2007B00668_2020_402424/07/2020
CA_500322037_2903_2007B00668_2019_310123/04/2019
CA_500322037_2903_2007B00668_2017_1496-123/04/2019
CA_500322037_2903_2007B00668_2018_1497-110/11/2025
2025-10-31_FIFAMO_STATUTS_SAS.pdf10/11/2025
FIFAMO_RAPPORT_CAT.pdf10/11/2025
2025-10-31_FIFAMO_PV_AGE_TRANSFO_SAS.pdf08/10/2007
I8LnNKWxIxRM_RACT0701463126